23 Temmuz 2018 Pazartesi

SnapTube [APK] Youtube Video İndirici (VIP)Snaptube programını kullanarak youtube, instagram ve facebook üzerindeki videoları telefonunuza kaydedebilirsiniz. İndirme yaparken görüntü kalitesi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak müzikleri mp3 olarak telefonunuza indirebilir ve müzik çalar uygulamaları üzerinden internetsiz ortamlarda dinleyebilirsiniz.

Snaptube youtube’un video indirme servisini  yasal olarak sağlamadığı için Google Play üzerinden indiremezsiniz. APK olarak indirip telefonunuza kolayca kurabilirsiniz. Snaptube ile film sitelerinden film ve dizi de indirip internet olmadan izleyebilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanarak arama kısmından ulaşmak istediğiniz video, şarkı veya filmi arayın ve çıkan sonuçlar arasından seçim yaparak telefonunuza hemen indirin.

Sadece arama yaparak video indirmek zorunda değilsiniz, ana ekranda çıkan uygulamalar arasında seçim yaparak da indirme işlemini yapabilirsiniz.
Paylaştığımız snaptube v4.45.1.4451901 sürümü henüz kullanıma beta olarak sunulan vip sürümdür. Vip sürümü kullanarak daha hızlı ve kolay video ya da mp3 indirebilirsiniz.

Önceki
Sonraki

0 yorum: