27 Temmuz 2018 Cuma

Adobe Illustrator CC 2018 Full Sürüm

Adobe illustrator vektörel çizimler yapabileceğiniz grafik düzenleme programıdır. Adobe firması tarafından çıkartılan bir yazılımdır ve ücretli olarak satılmaktadır. Sitemiz üzerinden son sürüm olan illustrator CC 2018 full sürüm olarak bedava indirebilirsiniz.

Adobe illustrator programını Adobe photoshop progamından ayıran özellik ise photoshop piksel sistemi ile illustrator ise nokta sistemi ile çalışmaktadır. Peki bu nasıl bir farka yol açıyor?
Piksel sistemi ile yapılan çizimler belirli bir boyuta sahiptir ve sonradan resmi büyütmek istediğinizde pikseller bozulur ve netlik kaybolur. Aynı zamanda küçük bir çizim yapmak istediğinizde pikselleriniz kısıtlı olduğu için istediğiniz şekilleri tam olarak elde edemezsiniz.

Adobe Illustrator'un nokta sisteminin avantıjı yaptığınız çizimleri sonradan istediğiniz kadar büyütebilirsiniz ve hiçbir görüntü kaybı yaşamazsınız. Örneğin kartvizit üzerine basmak için yaptığınız bir çalışmayı bir binaya kaplama olarak reklam verebilirsiniz ve iki resim de aynı netliğe sahip olacaktır. Tabi bunu yaparken çizimlerinizi .pdf veya .ai formatında kayıt etmelisiniz, png veya jpeg formatında yaptığınız kayıtlar pikselleştirilerek yapılan kayıtlardır.

Ayrıca internet üzerinde sık sık görmüş olduğunuz kişilerin ya da neslerin vektörel çizimleri bu program ile yapılmaktadır. Siz de programı indirdikten sonra kısa bir süre içinde bu tarz çizimler yapmayı öğrenebilirsiniz.

Adobe illustrator cc indirdikten sonra Windows ve Mac üzerinde kullanabilirsiniz fakat indirme yaparken hangi işletim sistemi için indirdiğinizi doğru seçmelisiniz yoksa program çalışmayacaktır.

Dosya boyutu
Windows 32 bit: 1.9 GB
Windows 64 bit: 2.0 GB
MAC 64 bit: 2.0 GB

Virüs taraması: Güvenli

İndirme linkleri:
 

 
Son
Sonraki

0 yorum: