18 Temmuz 2017 Salı

Bandicam 2017 Crack + Lisans Key


Bandicam ekran görüntüsü kayıt programında üst kısımda bulunan bandicam yazısını kaldırmak ve tüm özellikleri kullanabilmek için bandicam crack ve lisans dosyalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu paylaşımda sadece crack programı paylaşılmaktadır eğer bandicam programı yüklü değilse aşağıdaki linkten yükleyin.

Bandicam indir: http://www.turboindir.org/2014/11/bandicam-video-cekme-program.html

Crack içinde herhangi zararlı birşey bulunmamaktadır fakat illegal olduğu için bazı virüs programları uyarı verebilir ve programı silebilir bu yüzden işlemi yaparken virüs programlarınızı kapatmanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Kullanılır?


İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı bir klasöre çıkartın ve sonrasında programın kurulu olduğu klasöre içindeki dosyaları atın. İlk olarak engelle.cmd dosyasını yönetic olarak çalıştırın ve sonrasında keymaker adlı exe programı yönetici çalıştırın. Size mail adresi, isim gibi bilgiler sorarsa bunları rastgele sallayarak doldurabilirsiniz. Son olarak register butonuna tıklayarak işlemi bitirin. Artık full lisanslı bir şekilde programı kullanabilirsiniz.

Crack programını indirmek için buraya tıklayın

Rar Şifresi: www.turboindir.org

Önceki
Sonraki

2 yorum:

  1. sağ olun teşekkürler emeğiniz için

    YanıtlaSil
  2. İşime Yaradı.Teşekkür ederim.Kaymaker ile full yapmayı heryerden görüyordum ama şu .cmd dosyasını ilk defa sizden gördüm ve işe yaradı.Tekrardan sağolun...

    YanıtlaSil