25 Mayıs 2017 Perşembe

Hilelerin Kralı M24Pro - Daha İyisi Yok! (Metin2)

Merhaba Turbo indir takipçileri, bu yazımızda sizlere yılların efsane oyunu olan Metin2'de görüp görebileceğiniz en gelişmiş hileyi sunuyoruz. Hileyi kullanmaya başladığınızda o kadar fazla özelliği olduğunu göreceksiniz ki hangisini kullanacağınızı şaşıracaksınız :) Ama merak etmeyin biz sizin için bütün özellikleri inceledik ve en ince ayrıntısına kadar tüm detayları sizlere sunacağız. Kahvenizi alın ve arkanıza yaslanın, uçuşumuz başlıyor..

Hilenin Özellikleri: (Say say bitmeyecek ama biz birkaç tanesinin ismini verelim)

Arkadaşlar buradaki maddeleri sadece bir özellik olarak düşünmeyin bunlar kategorilerdir ve her başlığın altında yaklaşık 30-40 kadar özellik bulunmaktadır.

Hile hem TR hem PVP sunucularda çalışmaktadır.

(tüm özellikler aktif bir şekilde)

Hileyi Paypal, Kart, Mobil Ödeme, Oyunfor gibi ödemeler ile kullanabilirsiniz. 


Ödeme Detayları ve Kullanım Süreleri:

1 gün -> 1.5 kredi
7 gün -> 7 kredi
15 gün -> 13 kredi (2 gün hediye)
30 gün -> 23 kredi (7 gün hediye)

1 kredi = 1 TL
En kısa süre içinde kredi satın alımı ve kullanımı hakkında videomuz eklenecektir.


Hilenin genel sekmesinde bulunan özellikleri aşağıdaki tüm kategorilerle birlikte kullanabilirsiniz. Onlarıda sizle paylaşalım ve sonra kategorileri inceleyelim.

Not: Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Genel kategorisindeki özellikler: Otomatik pot, hızlı koşma, hızlı saldırı, duvardan geçme, kordinata gitme, kanal ve karakter değiştirci.


Level botu:

Adındanda anlaşılacağı gibi level kasmanızı sağlar. Bilgisayar başında olmadığınız bir zaman level botunu açık bıraktığınız zaman sizden daha hızlı level atlattığını göreceksiniz. Otomatik pot, skill basar, yere düşen eşyaları toplar, map üzerinde hazırladığınız yerlerde dolaşarak kasılır, istereseniz exp bağışlar, ölseniz bile tekrar ayağa kalkar ve canınızı doldurup tekrar devam eder. Ek olarak en işe yarar özelliklerden biride topladığınız eşyalardan istemediklerinizi pazara satar ve potunuz bittiğinde şehre dönerek pot alıp tekrar kasılmaya devam eder.


Farm botu: 

Farm botu tam anlamıyla para kasmanızı sağlar. Yine birçok alt özelliği mevcuttur. Bu botu kullanmak isterseniz cehver arayıp toplayabilir, slot görevlerini kolayca yapabilirsiniz ve en önemlisi hesabınız haritada dolaşır, bulduğu metin ve bossları keser. İsterseniz kendinize ait bir rota da oluşturabilirsiniz. Ek olarak rotanız bittiğinde ch değiştirme özelliği ile tüm ch'lerdeki metinleri avlyabilirisiniz. 

Balık botu:

İsminden de anlaşılacağı gibi balık tutmanızı sağlar fakat bunu küçümsemeyin çünkü aşırı yeteneklidir ve süre ayarını tam bir şekilde ayarlar. İsterseniz balıkları açtırabilir, istiridyeleri açtırabilir ve çöp itemleri yere attırabilirsiniz.
Buff botu:

Bunu başka hilelerde göremezsiniz, takım arkadaşlarınızı güçlendirmeye sağlar, örnek olarak şamanınızla kendinizi sürekli kutsattırabilirsiniz.Chat botu:

İsteğe bağlı olarak oyun için yazma özelliği ve özel mesaj gönderme özelliği mevcuttur. Reklam yapmak istiyorsanız veya eşyalarınızı daha hızlı satmak istiyorsanız harika bir özelliktir.


Merchant botu:

Geldik hilemizin (bana göre) en iyi özelliğine. Bu özelliği Ticaret hilesi olarak tabir edebiliriz. Peki nedir bu ticaret hilesi? Şehirlerde 100lerce pazar var ve aradığınızı bulmak hayli zor ve belki bazen saatler bile sürebilir. Ama artık öyle bir derdimiz yok. Hilemizden tek bir düğmeye basıyoruz ve 2-3 dakika içinde şehirdeki tüm pazarları tarıyor. Artık arama kutucuğunu kullanarak istediğiniz itemi ve fiyatını görebilirsiniz. Listede iteme sağ tıklarsanız olduğunuz yerde market açılacaktır ve eğer alacağınız eşya efsunlu vb. ise bunu rahatlıkla inceliyorsunuz. Tamam beğendiniz alıcaksınız şimdi ne olacak? Listede istediğiniz itemin üstüne çift tıklıyorsunuz ve adamımız pazarın yanına gidiyor. Bu hile oyunda EP market üzerinde yüksek fiyatlara Ticaret Camı adında satılmaktadır. Ama ticaret camı bile bu kadar kullanışlı değil. Ayrıca bu hileyi kullanarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse +9 Dolunay fiyatı 50m olduğunu varsayalım ama piyasayı bilmeyen bir kişi 30m'e pazar kurmuş, siz bunu hemen alıp dakikalar içinde 20m kazanabilirsiniz. Tabi illaki ticaret yapmak zorunda değilsiniz. Hepimize beceri kitapları ve (+) basma itemleri lazım oluyor, bunların en ucuzunu bulup alabilirlirsiniz.
    Önceki
    Sonraki

    0 yorum: