27 Mart 2017 Pazartesi

İnternetten Ücretsiz Film İndirmekFilm izlemek, sinema severlerin en çok keyif aldığı aktivitelerden biridir. Zaman sıkıntısı, yoğun iş temposu gibi faktörler sinema severlerin evlerinde film izlemelerine neden olabilir. Birçok alternatifin bulunduğu filmler internet aracılığı ile ücretsiz olarak evlere konuk olabilir. İnternet üzerinden ücretsiz indirilen filmler bilgisayar, tablet ya da televizyon aracılığı ile izlenebilir.

İnternetten Torrent Kullanarak Film İndirmek

Filmler farklı torrent siteleri tercih edilerek kısa zamanda izlemeye hazır hale gelebilir. Film izlemek isteyen internet kullanıcısı, kendi belirleyebileceği bir kaynaktan (movietorrent, utorrent, king torrent) istediği filmi seçerek bilgisayarına indirebilir. Tamamen ücretsiz olan bu torrentler kullanım açısından biraz karmaşık olabilirler. Kullanıcı torrent linkini bulduktan sonra indirme işlemi gerçekleşir ve filmin kaynağına göre film kısa süre içerisinde harddiskteki yerini alır. Kişi indirdiği filmi bilgisayardan izleyebileceği gibi cd ve usb bellek yardımı ile televizyon ya da tablet aracılığı ile de izleyebilir.

Dosya Paylaşım Siteleri ile Ücretsiz Film İndirmek

İnternet kullanıcıları özel paylaşım sitelerini kullanarak film indirebilir. Üyelerine belirli bir ücret karşılığında hızlı ve limitsiz indirme seçeneğini sunabilen bu sitelerde (turbobit, rapidshare, uploaded, depositfiles, hotfile) ücretsiz indirme seçeneği de sunulur. Linklerin oluşabilmesi için firma ya da kullanıcılar filmleri sitenin linklerine yüklerler. Film sisteme yüklendikten sonra ücretsiz film indirmek isteyen kullanıcı, filmin bulunduğu linke erişim sağlayarak filmi indirebilir. En çok tercih edilen film indirme yöntemlerinden birisidir.
Önceki
Sonraki

0 yorum: