17 Ocak 2017 Salı

Minecraft Nasıl Kurulur?

Birçoğunuzun müptelası olduğu minecraft oyunu oynayıcılarının büyük beğenisini kazanmış bulunmakta özellikle minecraftoyna.online üzerinden oynanan ve minecraft-indir.com dan indirilen bu oyun uzun yıllar önce var olan bir oyun olmasına rağmen hala çok fazla seveninin olması oyunun kalite ve eğlencesinin en yüksek seviyelerde olduğunu göstermektedir.Minecraft server arayanlar için minecraftserver.gen.tr sitesinin Oyun kurucusunun birçok oyunu baz alarak kurmuş olduğu bu oyun oynayıcıları tarafından her daim beğeni topluyor. Minecraft  oynayanlar biliyorlar fakat yeni oynamaya başlayanlar veya oynamak isteyenler için minecraft nasıl kurulur nasıl kurulur konusunu size anlatmaya çalışacağız.

Minecraftın kurulumu

Minecraft oynayıcıları oynarken eğlenmenin tadına varanlar zamanın nasıl geçtiğini anlamayanlar sizlere minecraft hakkında en bilinmeyenleri anlatmaya devam ediyoruz.  Minecraft nasıl kurulur bilmeyenler yazımızı okumaya devam edin. Minecraft kurulumu için; minecraft-indir.com dan minecraft indir kısmına girdikten sonra 1.6.1-1.6.2 minecraftı indirin. İndirdiğiniz dosyayı rardan kaldırın. Sonrasında 1.6.1 açıp yüklemeyi tamamlayın. Yükleme gerçekleşene kadar bir süre beklemeniz gerekecektir. Bu sürede cihazda işlem yapmamanız daha çabuk inmesini sağlayacaktır. Diğer kurulumların da aynı yöntemle indirmeniz mümkün olacaktır. Kurulum olduktan ve yükleme işlemi bittikten sonra oyun sayfasına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Oyuna ilk girdiğiniz zaman sizden isim isteyecektir isim işini ayarlar bölümünden halledebilir ve oyunun keyifli kollarına kucak açabilirsiniz.


Minecraft hakkında
Minecraft eğlenceli bir oyun olup keyifli zamanlar geçirmenizi hedefler. Oyun ilk çağ dönemini anlatırken heyecan katmak için birde aksiyon yaratan sahnelere sahip olmaktadır. Sanki bir lego oyunu oynuyormuş hissinin yanı sıra kötülerle savaşmanın keyfine varıyor olacaksınız. Hayat mücadelesi vermeyi ve mücadele ederken değişik stratejiler geliştirmeyi öğreneceksiniz. Kendini tanımış yaş grubunun rahatlıkla minecraftoyna.online üzerinden oynayabileceğiz bir oyun olsa da çok küçük yaş grupları biraz daha küçük yaş grupları biraz daha beklemelerinde fayda olacaktır. Eğlence ve aksiyonu bir arada isteyenlerin buluşma noktasına hoş geldiniz. 
Önceki
Sonraki

0 yorum: