17 Ocak 2017 Salı

En İyi Upload Siteleri

Upload bilgisayardaki verileri başka bir bilgisayara internet üzerinden yüklemek anlamını taşır. Örneğin web sitesine fotograf yüklemek istendiğinde tarayıcı fotoğraf dosyasını karşı bilgisayara aktarır bu da upload demektir. Upload hızı internet hızına ve kullanılan bilgisayarın özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Fotoğraf, video, müzik gibi dosya türleri upload edilebilir. Upload siteleri internete dosya yüklemek ve bunları başkaları ile paylaşmak adına hazırlanmış olan sitelerdir. Özellikle bu siteler blogcular için kullanım açısından en üst sıralardadır. Upload genelde downloada göre daha yavaştır. Bunun sebebi de servis sağlayıcılarının bu duruma bir limit ya da kota gibi engellemesi durumundan kaynaklıdır. Upload hızı arttırılamaz sadece servis sağlayıcının sunumu doğrultusunda hız belirlenir.
En İyi Ücretsiz Bulut Depolama

En iyi  Ücretsiz Bulut Depolama siteleri; file savr, file factory, file dropper, dosya.host dosya yükleme sitesi, media max sayılabilir. Mesela file savr 10 GB a kadar hızlı ve güvenli yüklemede ilk sıralardadır. File factory de 2 GB a kadar yükleme olabilir ancak dosya türlerinde çeşitlilikte sorun çıkarmadığı için tercih sebebidir. File dropper yüklemede kolay olduğu için tercih edilir. File upload ifadesi bilgisayar dünyası ile fazlasıyla ilgilenen adaylar için vazgeçilmez bir terimdir. Bu kelime internete dosya yüklemek anlamı taşır. Yani dosyalarınızı yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşma, forumlarda ileti gönderme gibi durumlarda etkilidir. Kuşkusuz program indirmenin dışında film ve oyun upload etmek oldukça revaçta olan bir durumdur. Bu konularda hem hızlılık hem güvenilirlik adına uygun upload sitesini bulmak ta kullanıcının has görevidir. Upload yapmak için program hakkında bilgi sahibi olmak elbette ki gerekli olan durumdur.


En İyi Upload Siteleri – En İyi Dosya Upload Etme Sitesi
Upload yapılacak dosya arşive atılmalıdır ve dosya uzantısının .rar olması gereklidir. Arşive atılma işlemi yapıldıktan sonra dosya eklenip upload butonuna basılır. Rapitshare resim v.b dosyaları upload ettikten sonra 1 ay boyunca internet üzerinde paylaşma imkanı vardır. Ve kullanım sıralamasında bir numaralı sitedir. Mesela resim yüklemek her bilgisayar kullanıcısının keyif aldığı bir durumdur. Bu konuda çok fazla yükleme sitesi vardır. En iyi, en güvenilir, en hızlı upload sitelerini eniyi.xyz sitesi sizler için incelemiş görmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Önceki
Sonraki

0 yorum: