23 Ağustos 2016 Salı

İnternet Hızını Arttırma Programı (İnternet Turbo 2016)

Merhaba arkadaşlar...Bugün sizlere internet hızını arttırmada başarılı bir program sunuyoruz...Artık sizlerde interneti en hızlı bir şekilde kullanabilmek için Internet Turbo programını turboindir ayrıcalığı ile indirin. İnternet hızınızı veri indirme hızını en iyi şekilde ayarlayarak sanal ortamda daha hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlayacak. İnternet ağ ayarlarını optimize ederek internet verisinden en verimli bir şekilde yararlanma olanağı sunuyor.
Yazılımın çalışma ayarlarını ister otomatik ayarda isterseniz de manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Internet Turbo 2016 manuel olarak yazılımın ayarlarını yaptığımızda karışımıza şu seçenekler çıkıyor. xDSL,ISDN,Internet Turbo Lan-Kablo veya dial-up bağlantılarını desteklediğini göreceksiniz. İnternet Turbo Lan programının bir diğer özelliği de eski ayarlarınızı yedekleyerek çalışma sisteminden memnun olmadığınız sürece eski kullandığınız ayarlara dönmenizi sağlıyor...
Internet Turbo 2012 gerçek zamanlı kullanma olanağı sağlayan yazılım bilgisayarınızın çalışma performansına herhangi bir etkisi yoktur. Aksini göreceksiniz internet hızınızın en yüksek seviyeye çıktığını internet sitelerine en hızlı bir şekilde girdiğini hissedeceksiniz. Yazılım diğer özelliği ile de ön plana çıkıyor. internet düşmelerini en iyi şekilde önlemeye çalışarak sizlerin internette kopmadan işlem yapmanızı sağlıyor..
internet hızını arttırma programı indirme linkleri aşşağıdadır.
ping düşürme programı indirme linkleri aşşağıdadır.
Programdan birkaç görüntü:


İNDİRME LİNKLERİ:
Önceki
Sonraki

0 yorum: