8 Ağustos 2016 Pazartesi

İDM son sürüm + crack + cafede açılmama sorunu çözümü

Merhaba arkadaşlar... Bugün sizlere en güncel en sağlam ve stabil çalışan cracklenmiş (lisanslanmış) internet download manager ı sunmaktayız... En iyilerini sizler için seçtik ve tek bir yerde topladık... Ayrıca İnternet cafelerde açamama sorununu da çözdük.


Öncelikle IDM (internet Download Manager) nedir?

İDM normal bir indirme yaparken bu indirme işini 7-8 parçaya bölerek indirir ve bu işleme paralel indirme denir.Yani bir dosyayı 8 parçaya bölüp 8 ini de aynı anda indirir ve dosya boyutu 8 parçaya ayrıldığı için daha hızlı iner. Tabi bilmediğimiz bazı sihirli dokunuşlar da var elbet. :) 

Öncelikle Programımızdan birkaç görüntü:
İnternet download manager indirme linki aşşağıdadır
idm crack indirme linki aşşağıdadır
idm son sürüm indirme linki aşşağıdadır.


Cafede Açılmama Sorunu Çözümü:

İDM nin kurulu olduğu klasöre girip " IDMan.exe " nin adını değiştiriyoruz. Sallayın asdkqnhjqwduq diye :D Ve şimdi çift tıklayıp çalıştırın (yönetici olarak çalışTIRMAYINIZ) Artık sıkıntısız şekilde istediğinizi indirin.

lisans hatası alırsanız denetim masası > program kaldır dan kaldırın (tam kaldırmayı seçin) pc yeniden başlatıldıkdan sonra tekrar kurun. Sıkıntı kalmaz. Aklınıza takılan soruları aşşağıdan bize sorabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ:


Önceki
Sonraki

1 yorum:

  1. sevgili selim karataş. emeğine sağlık teşekkürler... hepsi bi yana bu idm ile çok sorun yaşadım ama bu kafelerde çalışmama sorununun çözümünü anlattığın gibi yaptım .oldu ve ben gülme krizine girdim. alemsin.bir çözüm bukadarmı basit ve ilginç olur.......bravoooooo...

    YanıtlaSil