24 Ağustos 2016 Çarşamba

CS:GO Kendinizi Kick'leyin!


Merhaba Counter Strike - Global Offensive oyuncuları, bu yazımızda sizlere rekabetçi, basit eğlence, yıkım, ölüm oyunu, silah yarışında kısacası bütün oyun modlarında kendinize nasıl oyundan atma oylaması başlatacağınızı anlatıyoruz. Bu yazı hakkındaki düşüncelerinizi ve sitemizde görmek istediklerinizi yorum olarak yazarak bize destek olabilirsiniz.


Bu yapılan işlemin herhangi bir cezası yada ban riski yoktur.


Yazılı Anlatım

  1. Öncelikle "Geliştirici Konsolu"'nu aktif hale getirmelisiniz. Eğer açık değilse açmak için; Sağ üst kısımdaki seçenekler kısmından oyun ayarları bölümüne girerek. İlk kısımda ve 4. sırada bulunan "Geliştirici Konsolunu Etkinleştir" ayarını "Evet" durumuna getirin.
  2. Herhangi bir modda oyunda iken konsola erişmek için é tuşuna basıyoruz. 1 rakamının hemen solunda ve tab tuşunun üstünde, aynı zamanda esc'nin altında. (Hala bulamadıysanız daha nasıl tarif edelim artık!)
  3. Açılan pencerenin alt kısmındaki kutucuğa "status" yazıyoruz ve gönder tuşuna yada enter'a tıklıyoruz.
  4. Sonrasında kutucuğun hemen üstünde beliren yazılarda kendi isminizi buluyorsunuz ve isminizin yanındaki 2 sayı bulunacaktır. Bu iki sayıyı kullanacağız. Örneğin sayımız 3 2 olsun.
  5. Sonrasında tekrar kutucuğa "callvote kick 3 2" yazıyoruz. Tabi ki 3 2 yazan yere kendi isminizin yanındaki 2 sayıyı yazacaksınız. Sonrasında kodu gönderin gitsin, solda oylama başlayacaktır.

Resimli Anlatım
indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: