29 Temmuz 2016 Cuma

Müzik İndirme Programı Ares Son sürüm 2016

Merhaba arkadaşlar..Bugün sizlere en çok sevilen ve kullanılan müzik indirme programı olan aresi sunuyoruz...Ares sadece müzik değil; video, program, yazılım ve aklınıza gelebilecek herşeyin paylaşıldığı bir platformdur. Bu platformu çoğunlukta müzik indirmek için kullanırlar :)

Kurması ve kullanması gayet basittir. İlk kurduğunuzda ingilizce olabilir. Türkçeye çevirmek için aşşağıdaki yolları izleyin.

Ares Nasıl Türkçe Yapılır?
Programın kurulumu Türkçe olmamasına karşın global dil dosyasını kullandığı için program tüm menüleriyle beraber Türkçe olarak gelmekte. Biraz bozuk bir Türkçe olmasına karşın anlaşılır yapıda. Eğer Türkçe dil seçimi otomatik atanmadıysa yapmanız gerekenler “Control Panel/General/Lang” seçiminden “Turkish” bölümünü seçmek.

Arama Bölümü: Ses, video, resim, doküman ve benzeri tüm dosyaları aramanıza yarayan bölümdür. Sekmeli yapısı sayesinde aynı anda birden çok farklı içerik aratabilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.İndirmek istediğiniz içeriğe çift tıklayarak veya sağ tıklayıp yükle-nen diye işaretlemeniz yeterli :))
ares müzik indirme programı indirme linki aşşağıda verilmiştir.

müzik indirme programı indirme linkleri aşşağıda verilmiştir.

İndirme Linkleri:


indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: