10 Temmuz 2016 Pazar

Fraps 3.5.9 FULL İndir (Oyun İçi Video Kayıt)


Merhaba turbo indir ziyaretçileri, bu paylaşımda online veya offline oynanan bütün oyunlar için ekran görüntüsü ve ekran videosu kaydetme programı olan fraps full indirebileceğiniz programı paylaşıyoruz. Resimde de görüldüğü gibi programın üst kısımdaki butonlar aracılığıyla bölümler arasında geçiş yapabilirsiniz. Oyunlara geçiş yaptığınızda fraps programı açıksa sol üst köşede bir sayı bulunur ve bu sizin fps'inizi gösterir. Ayrıca eğerbu sayı sarı ise beklemede olduğu anlamında gelmektedir. Sizin yaptığınız kayıt işlemlerine göre bu sayı renk değiştirir ve bu sayede oyundan programa geçmeden kolayca kayıtlarınızı yapabilirsiniz.

Paylaşılan program full sürümüdür, crack yapmanıza gerek kalmamaktadır.


RESİM KAYDETME


Eğer oyunlarda iken resim kaydetmek için kullacaksanız Screenshots bölümünü kullanmanız gerekiyor.

Resim sekmesinden hangi tuş ile resim çekeceğinizi, resminizin kalitesini, resminizin türünü (tavsiye ettiğimiz resim uzantası Jpeg'dir) ve resimlerin kayıt edileceği klasörü seçebilirsiniz.
VİDEO KAYDETME

Bazı video kayıt programları oyunlarda kayıt yapmaz yani yapar fakat oyunu çekmesi gerekirken video siyah ekran gözükür. Fraps bu sorunun çözümü için kullanabileceğiniz en kaliteli programlardan biridir. Video başlatma/durdurma tuşunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Video kayıtları için Movies sekmesini kullanmalısınız.

"Video Capture Settings" kısmında bulunan seçenekler fps'yi yani bir saniye içinde kaç görüntü olacağını belirtir. Tavsiye edilen fps ayarı 30'dur fakat 60'ı seçerseniz çok daha iyi bir kalite elde edersiniz tabiki dez avantaj olarak eğer sisteminiz iyi değilse oyunda kasmalar yaşayabilirsiniz ve en önemlisi video boyutunu iki katına çıkarır.

Eğer "Video Capture Settings" kısmını etkinleştirirseniz oyunun seslerinide kaydeder aynı zamanda müzik vb. açarsanız bunlarda kayıtda bulunur.

Bir alt kısımda bulunan "Record external input" seçeneği ise mikrofon ile kendi sesinizi eklemeniz içindir. Kayıt aygıtınızı seçerek videonuza kendi sesinizide ekleyebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

Önceki
Sonraki

0 yorum: