4 Temmuz 2016 Pazartesi

BS Player PRO 2.7 FULL

Bilgisayarından film, dizi ve video izlemeyi sevenler için, müthiş altyazı seçenekleri, ses ve görüntü kalitesi ile diğer video ve müzik player larını geride bırakan 29€ ücreti ile satılan BS Player PRO sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


BS Player ile müzik listeleri oluşturabilir ve aradığınız müziklere ve albümlere kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Sadece müzik değil video, DVD, ses dosyaları, ayrı olarak radyo dinlemeyi ve televizyon izlemeyi sağlar. Ücretsiz paylaşılan sürümüne artı olarak birçok özellik eklenmiştir ve kısıtlamalar kaldırılmıştır.


Program Kurulumu

Aşağıda bulunan linkler üzerinden programı indirin ve indirdiğiniz rar'ın içindeki dosyaları bir klasöre çıkartın. Sonrasinda ".exe" uzantılı olan kurulum (setup) dosyasını çalıştırın. Program kurulumu tamamlandıktan sonra "crack.txt" metin dosyası içindeki lisans anahtarlarını programın etkinleştirme kısmına girin. Bu adımları tamamladıktan sonra programınızı full olarak kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:

indir
Önceki
Sonraki

1 yorum:

  1. Very helpful suggestions that help in the optimizing website. Thank you for valuable suggestions.BS.Player PRO 2.71 Build 1081

    YanıtlaSil