18 Haziran 2016 Cumartesi

Makale Özgünleştirme Programı Ücretsiz

Merhaba turbo indir takipçileri, bu paylaşımda sizlere redax isimli ücretsiz makale özgünleştirme programını paylaşıyoruz.


Makale özgünleştirme programını 15 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 15 günün sonunda sizden lisans istediğinde programı silip tekrar yükleyebilirsiniz. Siteleriniz için google sıralamalarında önlerde yer almak ziyaretçi çekmek için önemli bir niteliktir. Fakat internet üzerinden bulduğunuz yazıları kopyala yapıştır yaparak sitenize girmeniz durumunda arama motorları sizin kopya içerik kullandığınızı anlayacak ve sizi üst sıralara çıkarmayacaktır. Makale özgünleştirme sistemi ile ise internette bulduğunuz herhangi bir yazıyı özgünleştirerek özgün bir biçime
getirebilirsiniz.

 Program eş anlamlı kelimeleri birbiriyle değiştirerek metninizi yeniden hazırlar ve size sunar. İsterseniz değiştirilmemesi gereken kelimeleri ve değiştirilecek kelimeleri veritabanından düzenleyebilirsiniz. Ek olarak programın bir özelliği olan siteye gönder fonksiyonu ile wordpress sitelerinize zaman kaybetmeden özgünleştirdiğiniz metini birkaç tıklama ile sitenize ekleyebilirsiniz. İngilizce ismi spinner olan bu sistemler (Türkçe spinner olarak adlandırılabilir) sitenizde tamamen özgün bir yazı hazırlama performansı yaşatmasa da kopya içerikten uzak tutarak sitenizi hem telif hakları yönüyle hemde arama motoru optimizasyonu yönünden yarar sağlayacaktır.Eğer birden çok siteye sahipseniz bu siteler için ayrı sözcük grupları kullanmanız gerekebilir. Örneğin bir oyun sitesi ile haber sitenin özgünleştirilmesi gereken sözcükleri farklılık gösterir. Kategori veritabanı sayesinde bir kategoriye özel değiştirilecek kelimeleri belirleyerek veriminizi arttırabilirsiniz.

Önceki
Sonraki

0 yorum: