27 Ocak 2016 Çarşamba

Organik Hit Programı İndir (Piketi)

Merhaba turbo indir takipçileri, bu yazımızda sizlere Türk yapımı organik hit programı piketiyi tanıtacağız.


Piketi programını kullanarak web sitenize organik ziyaretçiler gönderebilirsiniz. Sitenize google üzerinden organik olarak ziyaretçi gelmesi sitenizi google'ın gözünde popüler bir site olarak gösterecek ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlayacaktır. Ek olarak sitenizdeki ziyaretçi artışı sayesinde Alexa değerinizde artık gösterecektir. Sitenize gelen kullanıcıları Google Analystic ve diğer sayaç uygulamalarından takip edebilirsiniz. Ayrıca siteniz üzerinde reklamlar var ise reklamlar üzerinden gösterimleriniz ve tıklamalarınız arttığından dolayı kazanıcınızda artacaktır.

Organik hit nedir?

Sitenize gelen kullanıcıların arama motorları üzerinden sitenize herhangi bir bot vb. araçlar kullanmadan girmesine organik hit denir. Hit programı üzerinden giriş yapıldığı halde organik denilmesinin nedeni aram motorlarını belirli kodlar ile yanıltılmasıdır.

Youtube, vimeo, dailymation gibi video ve resim gösterim sitelerine hit gönderimi yaparak izlenme ve görüntülenme sayılarını arttırabilirsiniz.

Buraya tıklayarak sitemizde paylaştığımız diğer hit arttırma programı'nı görebilirsiniz.


Önceki
Sonraki

5 yorum:

 1. Program gerçekten sitelere faydasini çok hızlı bir şekilde gösteriyor. Siteye hit göndermeye başladıktan 2 gün sonra alexa değerim yarı yarıya yükseldi.

  YanıtlaSil
 2. açılmuyor win 10 da yardım edin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. windows 10 ile uyumludur. sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz

   Sil
 3. varsa alternatif indirme linki verirmisiniz mediaget sıkıntılı biraz

  YanıtlaSil