8 Ağustos 2015 Cumartesi

Site Yöneticisi - Sitelerinizi Toplu Olarak Yönetin (Wordpress)


Merhaba turbo indir ziyaretçileri bu yazımızda sizlere turbo indir tarafından hazırlanan wordpress siteleriniz için toplu olarak yayın paylaşacabileceğiniz site yöneticisi adlı programı tanıtacağız.

Program ne işe yarar?


Bu program ile birden fazla siteye sahip olan kişiler program aracılığıyla bir makaleyi tüm sitelerinde paylaşabilir veya birden fazla makeleyi sitelere eşit olarak özgünlük derecesini arttırarak paylaşabilir.

Program içerisinde bulunan liste aracılığıyla sitelerinizi takip edebilirsiniz ve silmek istediğiniz sitenin üstüne sağ tıklayarak silme işlemini yapabilirsiniz.

Programdaki kategori sistemi ile sitelerinizi daha kolay takip edebilirsiniz. Yaptığınız paylaşımlar sonrasında size paylaşılan ve paylaşılırken sorun yaşanan siteler rapor olarak sunulur. Ayrıca programa giriş yaptığınız bilgi ve şifreler hiçbir şekilde sizin programınızdan başka bir yere depo edilmez ve internet üzerinden bir yere aktarılmaz.

Kontrol edebileceğiniz web siteleri wordpress olmalıdır ve xmlrpc aktif olmalıdır. Ayrıca bilgisayarınızda .framework 4.5 kurulu olmalıdır. İleriki sürümlerde blogger desteğide eklenecektir.

Programı satın almak için turboindirblog@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Satış Fiyatı 20 TL'dir. Denizbank hesabımıza eft/havale yapabilirsiniz veya paypal ile satın alabilirsiniz.

Not: Paypal ile satın alacak olursanız (+5 TL) ile fiyat 25 TL olmaktadır.

Programın resimler ile birlikte detaylı anlatımı


Ana Menü - Liste takip ve arayüz bölümü

Programın ana yüzü burasıdır. Üst menüden ulaşmak istediğiniz bölümlere giriş yapabilir ve listenizde olan sitelere göz atabilirsiniz.


Kategoriler - Kategori ekleme ve kaldırma bölümü

Bu bölümden sitelerinizi ayırt etmeniz için kullanabileceğiniz kategorileri ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Örnek kategoriler: haber, oyun, blog, spor, vb.


Site ekle - Listenize yeni siteler ekleyin

Anasayfada gördüğünüz menüye bu bölümü kullanarak yeni site ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz özellikler site adı, site adresi, kategori, altyapı, kullanıcı adı ve şifredir. Bu bilgiler başkaları ile paylaşılmaz size özeldir.


Tekli Paylaşım - Tek bir makaleyi sitelerinizde paylaşın

Bu bölümü kullanarak tüm sitelerinizde belirlediğiniz bir adet içeriği paylaşabilirsiniz. Başlık ve içerik bilgilerini yazdıktan sonra paylaş butonu ile gönderimi başlatabilirsiniz. Alt tarafta gönderim durumları ile ilgili detaylı rapor sunulacaktır.


Çoklu Paylaşım - Birden çok makaleyi sitelerinizde paylaşın

Bu bölümü kullanarak tüm sitelerinizde belirlediğiniz birden çok içeriği paylaşabilirsiniz. Başlık ve içerik bilgilerini yazdıktan sonra havuza ekle butonu ile içerik listenize ekleyebilirsiniz. Paylaşılan sitelere sırasıyla yazdığınız makaleler eşit olarak dağıtılır. Yan taraftan gönderim ile ilgili raporu inceleyebilirsiniz.Editör - Html düzenleyici kullanarak içeriklerinizi oluşturun

Bu araç ile sitelerinizde paylaşacağınız içerikler için html düzenlemeler yapabilirsiniz. Örnek olarak resimler, tablolar veya linkler ekleyebilirsiniz. Bu araçta ckeditor kullanılmıştır.


Özgünleştir - Makaleleri birbirinden farklı şekilde özgünleştirin

Bu aracı kullanarak makalelerinizi özgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yani araç eş anlamları kelimeleri değiştirerek makalenizi özgünleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu araçta makalespin adresi kullanılmıştır ve internet üzerinden çalışmaktadır.


Lisans Sistemi - Lisans durumunuzu ve lisans anahtarınızı gözlemleyin

Bu bölüm ile lisans anahtarınıza göz atabilir ve lisans durumunuzun aktifliğini sorgulayabilirsiniz.


indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: