18 Ağustos 2015 Salı

FİFA 2015 ULTİMATE EDİTİON | PC | Full Torrent |

Merhaba turbo indir takipçileri bugün bu yazımızda futbol oyunu olan fifa 2015'i tanıtıcaz.


Futbol Oyunları arasında ilk 3 kademeyi alan bir oyun.Grafikleri Güzel fakat sesi bizim yamamızda olmadığı için bu sese güzel diyemem.Ama Gerilimi , Heyecanı çok güzel :) İnsan Bianda oyuna kapılıp bırakası gelmiyor.Hele Arkadaşınızla birlikte oynarsanız tadından yenmiyor hepnize tavsiyem eğer futbolu seviyorsanız birde bu oyunu indirmeyi deneyin.


Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Şimdilik Sadece Windows® 7 (SP1) /  Windows® 8.1 / (64-Sadece!)
İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11
Sabit Disk: 15 GB Boş Alan    Oyunu aşağıdaki site adına yüklenen alternatiflerden indirdiyseniz:
Dosyaları indirdikten sonra rar'dan çıkartın ve çıkan klasörün adını mutlaka FIFA 15 olarak yazın ve Launcher.exe yı çalıştırıp direk oyuna girin.
NOT!:
1. Origin açılıp aktivasyon isterse klasörün içindeki Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe'yi yönetici olarak çalıştırıp tekrar oyunu açın Launcher.exe den sadece!
2. Eğer sorun yaşarsanız çıkacak (ki zaten Windows 8 ve 8.1 kullanıcıların %98'inde oyun çalışmıyor) v2 ve v3 crack'leri beklemek zorundasını çünkü yukarda da anlattığım gibi her işlemcide ve Windows 8'de oyun henüz çalışmaz kırılmış crack!!!
Origin Aktivasyon Sorununa NOT:
Birli oyun mutlaka C sürücünüze kurup klasör adını FIFA 15 yapıyoruz! Anti-virüs yazılınızı ve gücenlik duvarı tamamen kapatıyoruz! Ayrıca sitemizden bir arkadaş origin aktivasyon hatasını alıyordu ve aşağıdan oyunun üstüne verilen crack v1'i indirip yaparak çalıştırdı,


Önceki
Sonraki

0 yorum: