14 Temmuz 2015 Salı

TurboMail - Ücretsiz Toplu Mail Gönderme Programı


Merhaba turbo indir takipçileri bu yazımızda kendi yazılımız olan TurboMail adlı ücretsiz toplu mail gönderme programını sizlerle paylaşıyoruz. Bu programı kullanarak mail listelerinize ücretsiz olarak toplu mail gönderebilirsiniz.

~ Programın en büyük özelliklerinden biri gönderidiğiniz maillerin spam klasörüne düşmemesidir. Programın tasarımı kolay, kullanıcı dostu olacak şekilde ayarlanmıştır.

~ Windows 8 metro tasarımı kullanılarak dizayn edilmiştir. Gece modu ile gözünüzü yormadan programı kullanabilirsiniz. Gece moduna geçmek için logo yanındaki işaret kutusuna tıklayabilirsiniz.

~ Mail servislerinden Gmail, Live(Hotmail-Outlook), YandexMail, Yahoo Mail'i seçebilirsiniz yada kendi sunucunuz üzerinden @domain.com uzantılı şekilde mail gönderimi yapabilirsiniz.

~ Mail gönderimlerinizde HTML şablonları kullanma kısmını aktif/pasif edebilirsiniz.

~ Program setup(kurulum) dosyası şeklinde hazırlanmıştır. Kurulumu yaptıktan sonra masaüstüne kısayol oluşturulacaktır. Programı içerideki yönergeler ile takip edebilirsiniz.

Programlarımızın geliştirmesine yardım etmek için program içinde yeşil buton ile bağış yapabilirsiniz.

Not: Toplu mail göndermek için gönderilen listesine mail adreslerini virgül ile ayırarak yazınız.
indir
Önceki
Sonraki

5 yorum:

 1. Çok kullanışlı bir program elinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Çokça ihtiyacım olan bir şey. Çok teşekkürler...

  YanıtlaSil
 3. mail sınırı var mı

  YanıtlaSil
 4. teşekkürler biçok yerde dünya rakamlar döken insanlara bu ücretsiz mail gönderme programıyla çare ürettiniz umarım reklamsızdır

  YanıtlaSil