28 Haziran 2015 Pazar

Steam Bedava Oyun Almak (Grimoire: Manastorm)


Merhaba turbo indir takipçileri bu yazımızda sizlere steam üzerinden ücretsiz olarak Grimoire: Masatorm oyununu almayı göstereceğiz. Normalde oyunun fiyatı 12 TL'dir. Biz şimdi bu oyunu ücretsiz olarak satın alacağız.

Aşağıdaki adımları takip ederek Grimoire: Manastorm adlı oyunu bedava alabilirsiniz:

1. Buraya tıklayarak oyunu bedava alacağımız siteye gidiyoruz.
2. Açılan siteden "Your Email Adress" yazan kısma e-posta adresinizi yazın. (Steam'de kullandığınız hesabı yazmak zorunda değilsiniz onay mailide gelmeyecek yani mail adresini sallayabilirsiniz.)
3. Kendi E-Posta adresinizi yazdıysanız alttaki onay kutucuğunu kaldırın.
4. Alt kısımdaki "Enter" butonuna basın.
5. Facebook hesabı ile giriş isteyecektir. Bunu izin verin. (Giriş yaptığınız uygulama sadece zaman tünelinizi görebilir, duvarınızda vb. birşey paylaşamaz yada gizli bilgilerinizi göremez.)
6. Karşınıza gelen sayfadan sağ kısımdaki kodu kopyalayın.


7. Steam hesabınıza steam programından giriş yapın.
8. Steam üzerinden sol alt kısımdaki "+ Oyun Ekle" yazısına tıklayın ve "Steam'de ürün etkinleştir.." seçeneğine tıklayın.
9. Karşınıza gelen pencerede 2 kere ileri tuşuna bastıktan sonra karşınıza gelen kutuya siteden aldığınız kodu yapıştırın ve ileri deyin.


10. Listeden "Grimoire: Manastorm" oyununu seçin ve ileri deyin. (zaten listede bir tane oyun var)

Oyun kütüphanenize eklenmiştir. İsterseniz hemen indirip oynayabilirsiniz. Ek olarak oyunu alma şekliniz yasaldır yani hiçbir problem çıkarmayacaktır. Oyunun süresi yoktur sınırsız hesabınızda kalacaktır. Ortalama 900 MB civarı boyutu vardır. Oyun resimlerine aşağıadn göz atabilirsiniz.
indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: