16 Haziran 2015 Salı

Metin2 Artı Basma Taktikleri


Merhaba turbo indir takipçileri bu yazımızda sizlere metin2 adlı efsana oyunda +basma taktiklerini göstereceğiz.

Metin2'yi herkes küçüklüğünde oynamıştır. Oyunun en sevilmeyen kişisi ise demircidir. Para harcadığın, emek harcadığın silahları, zıhları, iç itemleri artı basarken yakardı.

1. Dandik Eşya İle Birlikte Basma Taktiği


Kendi basacağınız item haricinde bir adet dandik item alın. (Bu tahta küpe, tahta bilezik, kılıç vb. olabilir) Sonrasında 2.köydeki demirciye gidin. CH1'de bulunmayın. Az kişi olan yerleri tercih edin. İlk önce dandik iteminize artı basmaya başlayın. İtem örneğin +3 de yandıysa hemen diğer gerçek basacağınız iteme artı basın.

2. Lonca Demircisinde Artı Basma Taktiği


Normal demircinin haricinde oyunda loncaların topraklarında bulunan demirciler mevcuttur. Bu demircilere haritadan bayrak olan yerlere bakarak ulaşabilirsiniz. Artı basma işlemi bu demircilerde normal demirciye göre daha az yanma olsasılığına sahiptir. Fakat biraz daha fazla para isteyecektir.

3. Muska İle Artı Basma Taktiği


Yaşlı kadına giderek falınıza baktırın. Eğer falınız şanslı çıkarsa o gün 3 tane artı basın ama fazlasını basmayın. Şansınız normal çıkar ise 1 tane artı basın. Eğer şansınız kötü çıkarsa size muska verecektir ama siz o gün artı basmayın. Şansınızın yüksek olduğu bir gün muskayı takarak şansınızı arttırın ve ozaman 5 kadar basabilirsiniz.

indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: