16 Nisan 2015 Perşembe

GTA 5 PC Full Torrent İndir Bilgisayar (Crack) Grand Theft Auto V Full İndir


GTA 5 PC FULL TORRENT İNDİR


Merhaba turbo indir takipçileri, Rockstar Games’in açık dünya oyunu Grand Theft Auto V,  sonunda PC’de ve turbo indir ayrıcalığıyla full sürümü paylaşıyoruz !

Bir hırsız, emekli olmuş banka soyguncusu ve psikopat, kendilerini suç dünyasının, Amerika hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en çok korkutucu ve en hastalıklı yanlarına sarmalanmış olarak bulurlar. Hiçkimseye, güvenemeyecekleri bu acımasız alanda hayatta kalmak için çok sayıda suç işlemeleri gerekecek.

Birçok görsel ve teknik özellik geliştirilmesi sayesinde Los Santos ve Blaine County, Grand Theft Auto 5’in Bilgisayar versiyonunda her zamankinden daha muhteşem görünüyor. Görüntü kalitesindeki harika artışın yanı sırada Grand Theft Auto 5’in Bilgisayar versiyonu 60 FPS ve 1080p’de çalışıyor ve de 4K çözünürlüğe kadar çıkabiliyor.

Yeni silahlar, yeni taşıtlar, geliştirilmiş doğal hayat, daha gerçekçi trafik, yeni bitkiler, geliştirilmiş hasar ve hava durumu görselleri, çözünürlük, ışıklandırma, gölge ve kaplamalardaki harika geliştirmeler ve akıcı frame-rate’in yanı sırada oyundaki FPS modu Los Santos ve Blaine County’nin inanılmaz detaylı dünyasını tamamen farklı bir şekilde keşfetme şansı tanıyor.

Grand Theft Auto V’in PC versiyonu ayrıca oyunculara videolar çekme, düzenleme ve Social Club ve YouTube’da yayınlama konusunda ayrıcalık sağlayan Rockstar Editor'ü de beraberinde getiriyor.

GTA 5 PC Versiyonunu Torrent'den İndirmek İçin Buraya Tıklayın


GTA 5 PC İçin Görsellere Göz Atabilirsiniz:indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: