24 Mart 2015 Salı

CS Cleaner - Spam CFG Temizleyici


Merhaba turbo indir takipçileri bu yazımızda sizlere yılların efsane oyunu counter strike 1.6 ile ilgili kendi yazılımız olan CS Cleaner programını  tanıtacağız.

Ne işe yarar bu CS Cleaner ?


CS Cleaner, online counter strike 1.6 serverine girdiğinizde sunucuların otomatik olarak bilgisayarına indirttikleri zararlı ve spam cfg leri temizlemektedir. Bu spam cfg ler ile mutlaka karşılaşmışsınız. Bu spam cfg ler çoğunlukla oyunu açtığınızda anında bir servera bağlandırtır veya bir ayar yapıp uygula dediğinizde otomatik olarak bir server ile bağlantı kurar. En kötüsü bu saçma şeyler sizi oyundan soğutur.


CS Cleaner nasıl kullanılır ?


Bu programı kullanmak için özel bir kabiliyetinizin olmasına gerek yok. Programı çalıştırdığınızda karşınıza küçük bir pencere gelecek. Bir yazı kutusu ve 3 tane buton ile karşılacaksınız. Üstteki metin kutusuna counter strike 1.6 nın kurulu olduğu dizini yazmanız gerekiyor. Bunu ister elinizle istersenizde metin kutusunun hemen yanındaki 3 nokta bulunan buton ile de yapabilirsiniz. Oyun klasörünü bir kere seçtiğinizde bir daha seçmenize gerek kalmayacaktır. Program hafızasında otomatik olarak oyun klasörünü saklamaktadır. Oyun klasörünü seçtikten sonra alttaki temizle butonuna bastığınızda program spam cfg leri temizleyecektir. Sonrasında programı kapat butonu ile programı sonlandırabilirisiniz.

Ne zaman, ne sıklıkla kullanmalıyız ?


Her oyuna girmeden önce bu işlemi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü siz bir kere temizleseniz bile oyuna girdiğiniz server sizden habersiz olarak tekrar bu cfg leri indirebiliriz ve size zor durumlar yaşatabilir. Ayrıca programı yönetici olarak çalıştırmanız daha iyi olacaktır.


Dosya şifresi : www.turboindir.org

Programa eklenmesini istediğiniz  özellikleri yada sorularınızı alt kısımdan yorum olarak yazarsanız en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.
indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: