Vk'den Programsız Video İndirme


Selamun Aleyküm beyler.

Forumun cansız cansız durmasına el veremedim. Bari şu taktiği öğreteyimde bi dizi filan indirip izleyin birşeye yarasın Smile


Haa konuyu açıklamadan önce The Walking Dead'ın tüm bölümlerini tek link halinde upload etmeyi düşünüyorum. Hızlı indiren bir siteye. İndirip diziye başlayanlar olur mu? On numara bir dizi herkesin izlemesini istiyorum. Bu yüzden ankete oy vermeniz yeterli olucak ona göre ayarlıcam. Teşekkürler.

Şimdi gelelim asıl konuya. Bir çok arkadaş Vk'dan film indirmek için idm falan filan kuruyor hiç gerek yok arkadaşlar. Adımları takip edin programsız indiricez.

Öncelikle videonun üstüne sağ tıklayıp "copy video code" diyoruz.


Daha sonra yeni bir sekme açıp adres çubuğuna yapıştır diyoruz. Ve resimde gördüğümüz yerleri silip aynı şekilde ayarlıyoruz. Ve enter diyoruz.


Ve son işlem olarak resimde şeçili olan kısmı kopyalayıp yeni sekmeye yapıştırıyoruz. İndirme otomatik olarak başlıyor. 720p indirmek istemeyen 360p olan linki kopyalayabilir. 


Benden bu kadar beyler. Eğer bir sorun olursa yapamayan filan bi alpemix filan verir gösteririm sıkıntı yok. Bilen var bilmeyen var. Bilenler gereksiz konu falan diye bana yardırmasın. Ankete oy vermeyi unutmayın. Hadi eyvallah Smile
Sonraki
« Önceki
Önceki
Sonraki »

4 yorum

Buraya tıkla yorum
Pirazizli
admin
17 Şubat 2015 11:11 ×

Merhaba,

Çok güzel bir anlatım olmuş, bu yöntemi daha önce aktif olarak kullanmadım ama bu akşam evde bende deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Yanıtla
avatar
can
admin
17 Şubat 2015 17:40 ×

VK eğer pornografik görüntülerin önüne geçebilirse youtube'dan daha güzel

Yanıtla
avatar
Orçun Tuna
admin
17 Şubat 2015 21:57 ×

çoğu kullanıcı vk yı zaten o amaçla kullanıyor

Yanıtla
avatar
Doğan
admin
18 Şubat 2015 12:00 ×

Çok güzel bir anlatım olmuş, bu yöntemi daha önce görmemiştim gerçekten işime yaradı teşekkürler

Yanıtla
avatar