5 Şubat 2015 Perşembe

Adobe Premiere Pro (32/64)Rar şifresi : www.turboindir.org

Adobe Premiere Pro, video üretim sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış zaman çizelgesi kavramına sahip, gerçek zamanlı bir video düzenleme programıdır. Her türden medya formatını program içerisine aktarabilir veya dışarı çıkartabilirsiniz. 10.240 x 8.192 çözünürlüğe kadar düzenleme işlemi yapabileceğiniz program, 3D düzenleme özellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Bazı özel video kartları için sunduğu destek sayesinde yüksek hızda video işlemenize olanak sağlayan program, ayrıca video dosyaları üzerine uygulayabileceğiniz zengin ses ve video efektlerine sahiptir.

Kullanıcıların videoyu işlemeden önce izlemelerine olanak sağlayan en son GPU hızlandırma teknolojisine sahip olan Adobe Premiere Pro, bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Adobe Premiere Pro'nun en güzel özelliklerinden birisi de birçok kamera için sunmuş olduğu geniş yelpazede destektir. Bu sayede kameranız yardımıyla çektiğiniz dijital fotoğraflarınızı veya videolarınızı doğrudan program içerisine aktarabilir ve hemen düzenleme işlemlerine başlayabilirsiniz.

Diğer Adobe ürünleriyle birlikte uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz Adobe Premiere Pro'yu sadece video düzenleyici olarak değil, gerekli olduğu durumlarda genel bir medya düzenleme programı olarak bile kullanabilirsiniz.

Birçok Adobe yazılımında olduğu gibi yüksek sistem performansı isteyen Adobe Premiere Pro, buna karşılık kullanıcılar için olağanüstü bir performans sergiler. Video düzenleme denildiği zaman ilk sıralarda yer alan yazılımlardan biri olan Adobe Premiere Pro'yu mutlaka denemenizi öneririm.
Önceki
Sonraki

0 yorum: