27 Ocak 2015 Salı

İnternet Explorer Gizli Pencere (InPrivate)


Merhaba turbo indir takipçileri bu yazımızda en iyi dostumuz, sırdaşımız olan gizli pencerenin internet explorer sürümünü tanıyacağız.


Kimi zaman bilgisayarınızda göz atma geçmişiniz ilgili bir kayıt bırakmak istemezsiniz. Paylaşılan bir bilgisayarda alışveriş yapıyorsanız yada bilinmesi istenmeyen sitelere giriyorsanız veyahutta Internet cafelerde herhangi bir site için bilgilerinizi yazmışsanız, göz atma veya arama geçmişiyle ilgili başkalarının görmemesi için bir kayıt bırakmamak istersiniz.

InPrivate Gözatma, göz atma geçmişinizin, geçici Internet dosyalarının, form verilerinin, tanımlama bilgilerinin ve kullanıcı şifrelerininin başkaları tarafından görülmesini önlemeyecektir. InPrivate Gözatma özelliğini Güvenlik menüsünden, Ctrl+Shift+P kısayol tuşlarına basarak veya Yeni Sekme sayfasından başlatabilirsiniz. Internet Explorer, ziyaret ettiğiniz web sitelerini veya yaptığınız aramaları hiçbir şekilde bilgi saklamayan yeni bir tarayıcı ayarıyla başlatır. Tarayıcı penceresi kapandığında, InPrivate Gözatma hesabınızın sona ereceğini unutmayın..

Nasıl açılır ?

İnternet exlorer simgesine sağ tıkladıktan sonra görevler sekmesindeki "InPrivate Gözatmayı Başlat" menüsüne tıklayarak gizli sekmeyi açabilirsiniz.indir
Önceki
Sonraki

0 yorum: