27 Kasım 2014 Perşembe

WHAFF - Telefonunuzdan Para Kazanın


WHAFF diğer para kazanma uygulamalarından farklı olarak çok basit ve anlaşılabilir tasarım ve kolay tasarımıyla karşımıza çıkıyor. WHAFF uygulaması ile günde 10$ a kadar para kazanabilir bu parayı google play, paypal, steam, xbox, amazon, kredi kartı gibi bölümlere kazandığınız paraları aktarabilirsiniz. WHAFF şuan için sadece Android cihazlarda çalışmaktadır yani iOS desteği henüz bulunmamaktadır. WHAFF da görev yaparak / oyun oynayarak / oyun indirirek / porgram indirerek / facebook vb. sayfalarını beğenerek çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. WHAFF'ın ödeme gerçekleşim limiti 10$ dır. Yani siz WHAFF ile 10 dolar kazandıktan sonra paranızı gerçek hayatta kullanabilirsiniz. Size çok gibi görünmesin WHAFF ile 10$ kazanmak sadece birkaç saat gerektirecektir. WHAFF uygulamasının görevlerinden bazıları size google play üzerinden belirtilen oyunu indirtmek olacaktır. Bu indirilen oyunların boyutları fazla değildir 10MB civarı değişmektedir. Söylememize gerek yok ama tabiki WHAFF uygulamasını kullanabilmek için bir internet bağlantısı gerekiyor.

Önemli : Uygulamayı kullanmaya başladığınızda paranızın miktarı sıfır olacaktır. Kurulum sonrasında sizden bir referans kodu isteyecektir. Alt taraftaki referans kodunu girerek 6$ kazanabilirsiniz. Uygulama açıldığında facebook hesabınızla giriş yaptıktan sonra referans kodunu giriniz.REFERANS KODU (Refferal Code) : AI92223


Not : Koddaki "I" küçük L değildir. Büyük ı dır.
indir
Önceki
Sonraki

9 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. WHAFF Rewards Adlı uygulama ile android cihazınızdan kolay para kazanmak mümkündür. Uygulama maalesef iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde bulunmuyor Android de bulunmaktadır sadece.

  WHAFF Rewards uygulamasını Google Play dan İndirin. Üst kısımda Login butonu olacaktır. Tıklayarak facebook da uygulamaya izin vererek giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sizden kod girmenizi isteyecektir. Buraya CR90332 kodunu giriniz. Kodu girdikten sonra size 0,30 amerikan doları verecektir. Hesabınızda 10 doları geçtikten sonra Paypal veya Hediye Kartları (Amazon Hediye Kart, facebook Hediye Kart, PlayStation Hediye Kart, Google Play Hediye Kart, Xbox Hediye Kart ve Buhar Hediye Kart) üzerinden Nakit alabilirsiniz.

  Uygulamadan para kazanmak için whaff sayfasını beğenme uygulamaya 5 yıldız verme gibi kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bizi Premium Picks adlı sayfa karşılamaktadır. burada oyunlar bulunmaktadır. Oyunu indirerek ve 4-5dakika boyunca açık tutarak para kazanabilirsiniz. Uygulamayı silmeyerek bir sonraki gün bir miktar yine para alırsınız. ve artık uygulamayı silebilirsiniz.
  Bir sonraki sayfamız Whaff Picks burada whaff ın kendi paketleri bulunmaktadır. google +1 verme, facebook sayfasını beğenme ve google playda 5 yıldız verme gibi paketler bulunmaktadır.
  Bir yan sayfada ise Other Picks bulunmaktadır. Burada şirketlerin verdiği reklamlar bulunmaktadır. anket doldurma uygulama indirme gibi reklamlar bulunur bunları yaparakta kazanç sağlayabilirsiniz. WHAFF Rewards den en iyi para kazanma taktiği arkadaş davetidir. Para kazanma WHAFF Rewards hilesi gibi saçma şeyler yoktur.

  YanıtlaSil