26 Ağustos 2014 Salı

IP Killer Botnet Saldırı Programı Full İndir

Bot terimi robotun kısaltmasıdır. Suçlular, bilgisayarınızı bir bot’a (zombi olarak da bilinir) çevirebilen kötü amaçlı yazılımları (kötü amaçlı program olarak da bilinir) dağıtırlar. Böyle bir durumda bilgisayarınız, sizin haberiniz olmadan Internet üzerinden otomatik görevleri gerçekleştirebilir.

Suçlular genelde çok sayıda bilgisayarı etkilemek için bot kullanırlar. Bu bilgisayarlar da bir ağ veya botnet oluştururlar .

Suçlular botnetleri, istenmeyen e-posta mesajları göndermek, virüsleri yaymak, bilgisayar ve sunuculara saldırmak ve diğer türlerdeki suçları işlemek ve sahtekarlıklarda bulunmak amacıyla kullanır. Bir botnetin parçası olması durumunda bilgisayarınız yavaşlayabilir ve istemeden suçlulara yardımcı olabilirsiniz.İndirme Linkleri:


22 yorum

keske içine server gömmeseydin

Gömülen birşey yoktur orjinal dosyalardır.

Bu gibi şeylere itibar etmeyin. Dosya "Trojen" virüsü içermektedir.

https://www.virustotal.com/tr/file/278b4d32a405542a560eb38c5ceb07871e755fcdf581c014787040037b89b64c/analysis/1435071702/ Virüs Total Sonuçları temiz ?

Programda herhangi bir virüs yoktur.

Program botnet zaten, başkalarına exeyi açtırarak listenizi genişletirsiniz ve saldırı yaparsınız. Dsoayalar orjinal herhangi bir müdahale yapılmadı tarafımızdan.

ARKADAŞLAR SAKIN YÜKLEMEYİN BEN SİLDİM PROGRAMI YİNEDE PC ACILIR ACILMAZ PROGRAM KENDİ ACILIYOR

Bana yardım edermisiniz nasıl silecem baslangıctan

combofix indir tarat aynı sorunu ben de yaşadım

SİSTEM C: >PROGRAM DATA>MİCROFSOFT>WİNDOWS>BAŞLAT MENÜSÜ YADA STARTUP YAZAR GİR İÇİNDE NE VARSA SİL ÇIK HER PROGRAM KURULUMUNDAN SONRA İSTEDİĞİN VEYA İSTEMEDİĞİN PROGRAMLARI EKLEYEBİLİR VE KALDIRABİLİRSİN BAŞLAT TA GÖRÜNMEZ KEYLOGGER OLSA BİLE BŞLAMAZ

başlangıç programda varsa silmek için şu yolu izle.
regedit e gir bilmiyorsan başlat menüsüne yani start ona baş arama yerine regedit yaz enterla. orada solda liste var orada aşadakileri sırasıyla takip et en son listede silmek istediğin program ve her neyse orada sağ taraftadır. oradan silebilirsin.
HKEY_LOCAL_MACHINE
>SOFTWARE
>>MicroSOFT
>>>SHARED_TOOLS
>>>>MS_CONFIG
>>>>>STARTUPREG

Ayarlardan otomatik açılmayı kapatabilirsiniz.

bu programa ediyim wifi hacker lan bağlandığım bütün wifi'leri gösterio bu programada sanada

Ya lütfen yardım edin nasıl silecem

Bunu bende indirmek istiyorum

S.a. bende build gelmiyor Save e basıyorum Build Gelmiyor YArdım Edermisiniz?

S.a. ben İpkilleri indirdim Herşeyi ayarladım Portu fln Save diyorum kayıt edeceğim alanı seçiyorum ondan sonraki kutucuk gelmiyor ve serverde gelmiyor


ifadelerifadeler