24 Haziran 2014 Salı

Wolfteam İndir

   Wolfteam adındanda belli olduğu gibi kurt-insan oyunudur.Bu oyunda amaç diğer takım arkadaşlarına ayak uydurarak diğer takımı yenmektir.Ülkemizdede çok sevilen ve büyük miktarda para yatırılan bu oyunda insanların hevesi gittikçe artıyor.Gelin Wolfteamın hikayesine...

Huzur Okulunun 2 haylazı yine okuldan kaçmıştı. Mert ve Batın. Kardeş gibiler. Batın`ın babası ölünce yanında duran onu hiç yanlız bırakmayan Mert birkaç hafta sonra Batın `ın en iyi arkadaşı olmuştur. Peki bunlar neden bu kadar haylaz? Çünkü Mert tüm ailesini, Batın ise babasını kaybetmiştir. Onlara akıl verecek, yardım edecek kimse olmadığından onlarda haylaz olmuşlar...

Mert: Batın olum gel haydi ben de 2lira var açtırırım ikimizede internet, haydi bak ben ısmarlıyorum.
Batın: Ya tamam ama fazla kalmayalım evde çok işim var.
Mert: Al işte kızlara sözümüz vardı neden unuttun? Hiç sanmazdım bak unutacağını.
Batın: Ha Mervelerrr ya tamam. Olum daha çok yokmu 2saat internette takılsak 1saatte evde buluşuruz bir şeyler yaparız işte.
Mert: Ya bak Batın bugün bizim günümüz kardeşim haydi yürü.

Batın sırıttı ve Mert ile beraber internete gittiler, takıldılar 2saat. Çıkışta Mert onu lokantaya götürdü. Batın parayı nerden buldun deyincede bugün zenginiz diye karşılık verdi.

Herşey iyi hoş gitti ve kızlarla buluştular. Kızları Duru Sokağına götürdüler sessiz sakin bir sokak olduğu için. Tenha aralıklarıda çoktu. Batın Merve ile, Mert ise İlayda ile takıldı. 

Çıtırtılar duydular ve arkalarına bi baktılar 4 tane adam. Serseri tipli korkunç adamlar! 

Adamların İçlerinden Birtanesi: Napıyosunuz burda siz işiniz gücünüz yok mu?
Mert: Lütfen gider misiniz?
Adamlar : Hahahaha napıcaksın hadisene hadi hadi!

Adamların birtanesi Mert`e kafa attı ve Batın Mert diye bağırarak ona saldıran adama saldırdı. 2Kişiyi Batın`a daldı. 1kişi kızları kenarı çekti diğeri ise Mert`i yerde yumruklamaya başladı. Mert kızlara baktı Batın`a baktı ve acayip sinirlendi ve en sonunda pençeleriyle adamı yakaladı havaya kaldırdı, pençelerini geçirdi sonra da yere attı. Batın ve kızlar gördüklerine inanamadı. Adamlar korktu ama ceplerinden çakılarını çıkartıp 3ü birden Mert`e saldırdı. Mert o kadar hızlı ve öfkeliydi ki hepsini yere serdi. Herkes onu izlerkende 1-2 dakika durup kükredi.


Oyun Tuşları:
W,A,S,D= yön tuşları
t=can Basma
R=mermi doldurma,kükreme
C=Eğilme
B= Silah Değişikliği

İndirme Linki:  İNDİR
Rar Pass: www.turboindir.org
Önceki
Sonraki

0 yorum: