23 Haziran 2014 Pazartesi

GoodSync 9.8.8.9 FULL İndir

Merhaba Sayın Takipçilerimiz :) Sizlere GoodSync Programını Sunmaktayız :)
GoodSync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır. GoodSync, RoboForm'un yapımcıları olan Siber Systems'ten, oldukça yüksek güvenilirlikli ve kullanımı kolay ürünler serisindeki en yeni yazılımdır. Program, Masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları, sunucular ve harici sürücüler arasında e-postaları, fotoğrafları, mali belgeleri, MP3'leri ve masaüstündeki tüm diğer önemli dosyaları otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. 

Asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3'leriniz, vb. kaybolmaz... 
GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.  

Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya YedeklerBir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak -- GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.  

Kolay ve OtomatikTek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune'lerinizin, MP3'lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..
İndirme Linki:

https://yadi.sk/d/I5Id3VWrUaJSv

Rar Pass: www.turboindir.org
indir
Önceki
Sonraki

1 yorum:

  1. very informative post. I will use the suggestions discussing here for optimizing my new blog site.This post will be very helpful for the begaineer SEO worker who are new in this field.
    Keep posting this type of helpful post.
    With best wishes.GoodSync Enterprise

    YanıtlaSil